Użytkownicy
Grupy
Statystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
woda pod wykladziną c5
Autor Wiadomość
bogione
bogi

Mój samochód: C5
Poj. silnika (cm3): 2000
Paliwo: diesel
Wersja:: sedan
Rok prod.:: 2010
Dołączył: 13 Lis 2013
Posty: 13
Skąd: Sopot
  Wysłany: 2 Kwiecień 2019, 20:15   woda pod wykladziną c5

coś mnie tchnęło , aby zobaczyć ,pod wykładzinę , z prawej strony z przodu i z tylu , a tam full wody , wykładzina cala mokra ,aż się przeraziłem, wszystko wyrwałem , wysuszyłem , na razie jeżdżę bez , aby zobaczyć co jest przyczyna , bylem na myjni i niby wszystko w porządku, , możne odpływ był nie na swoim miejscu ten z klimy , co wchodzi w podłogę od strony pasażera ,teraz go przykleiłem , w serwisie powiedzieli ze to możne być uszczelka w drzwiach, ale mi to nie pasuje , woda przelała się aż na tył , gdy zdjąłem wykładzinę z tylu ,tez pełno wody, to tam na podłodze jest jakaś rurka , która idzie od tylu , miedzy pasażerem a kierowca a kończy się w podłodze tylnego siedzenia , tam gdzie pasażer trzyma nogi z prawej strony ,-- ta rurka cala w rdzy , widać , ze ciekło chyba kilka lat, ale skąd ta woda , oraz co to jest za rurka -już ja wyczyściłem i podmalowałem , ale co to jest , czy ktoś wie , ona mi się poci cały czas i zastanawiam się jak to zlikwidować , gdyż w wykładzinie w profilu rurki było pełno rdzy, czy ktoś mi doradzi , z góry dziękuje za podpowiedzi. :-(

 
 
bogione
bogi

Mój samochód: C5
Poj. silnika (cm3): 2000
Paliwo: diesel
Wersja:: sedan
Rok prod.:: 2010
Dołączył: 13 Lis 2013
Posty: 13
Skąd: Sopot
Wysłany: 16 Maj 2019, 18:57   

to nie jest odpowiedz , ale ciąg dalszy wody pod wykładziną od strony pasażera, / nie chce pisać nowego postu ,możne te info komuś się przyda , otóż , po ulewie , wiem skąd wypływa woda : od strony pasażera jest wiązka kabli ,która wchodzi do drzwi, gdy wyciągnąłem gumowa osłonę tych kabli od strony wewnętrznej , to woda wypłynęła do dolnej krawędzi osłony i jest tam dalej , ale nie wiem skąd napływa w to miejsce, ,jak nic nie znajdę , to zrobię dziurę wiertlem pod spodem auta i tak zostanie / serwis tez nie wie/
:-(

 
 
mariuszcytryna

Mój samochód: c5
Poj. silnika (cm3): 2,0
Paliwo: diesel
Wersja:: 2
Rok prod.:: 2006
Dołączył: 26 Kwi 2019
Posty: 137
Skąd: chechło
Wysłany: 16 Maj 2019, 19:36   

Pewnie zapchany otwór podszybia.Weż otwórz maskę po poszukaj w rogu od strony pasażera dziurki na podszybiu,czymś cienkim a twardym przetkaj go. Potem wlej tam szklanke wody i sprawdz czy leci pod auto.

 
 
bogione
bogi

Mój samochód: C5
Poj. silnika (cm3): 2000
Paliwo: diesel
Wersja:: sedan
Rok prod.:: 2010
Dołączył: 13 Lis 2013
Posty: 13
Skąd: Sopot
Wysłany: 16 Maj 2019, 19:58   

dziękuje za odpowiedz , już to zrobiłem na początku i woda leci przy kole na zewnątrz, jak wlewałem wodę w te kratki co są po bokach w osłonie plastikowo-gumowej podszybia , myślę ze może to być jakaś inna nieszczelność , spróbuje zdjąć osłonę pod szyba i popatrzeć w tym rogu, jak dostaje się do środka , jeszcze raz dziękuje

 
 
mariuszcytryna

Mój samochód: c5
Poj. silnika (cm3): 2,0
Paliwo: diesel
Wersja:: 2
Rok prod.:: 2006
Dołączył: 26 Kwi 2019
Posty: 137
Skąd: chechło
Wysłany: 17 Maj 2019, 18:35   

Woda pewnie przedostaje sie przez filtr przeciwpyłkowy,no chybaże gdzieś masz cos skorodowane.

 
 
bogione
bogi

Mój samochód: C5
Poj. silnika (cm3): 2000
Paliwo: diesel
Wersja:: sedan
Rok prod.:: 2010
Dołączył: 13 Lis 2013
Posty: 13
Skąd: Sopot
Wysłany: 17 Maj 2019, 21:42   

witam , o tym nie pomyślałem , dzięki za podpowiedz , sprawdzę to,, nie sadze ,żeby było coś skorodowane , bylem w serwisie , mówią ze sprawdzą , nawet zdejmą z boku blachę , żeby sprawdzić , jak znajda przyczynę ,akurat mam fajnych ludzi serwisie , naprawdę pomocnych , co się rzadko zdarza, to napiszę, aby inni to tez wiedzieli , dziękuje bardzo, milo ze ktoś odpowiada :-)

 
 
mariuszcytryna

Mój samochód: c5
Poj. silnika (cm3): 2,0
Paliwo: diesel
Wersja:: 2
Rok prod.:: 2006
Dołączył: 26 Kwi 2019
Posty: 137
Skąd: chechło
Wysłany: 18 Maj 2019, 07:45   

O serwisach nie mam dobrego zdania,mam znajomych co w nich pracowali i dobrze nie gadali.Nawet kolego pojechał z nowym autem do serwisu,przy odbiorze miał dużo punktów zaznaczone ile oni to nie robili.Była nawet opcja sprawdzenia koła zapasowego,ale on niestety koła w samochodzie nie miał.Skądś ta woda musi sie dostawać do środka,najlepiej sprawdzić to na ulewnym deszczu lub w myjni.A może gdzeis przez przednią szybę się dostaje ,nie wymieniałes szyby?? Może żle wkleili.

 
 
jaro324
Yaro


Mój samochód: C5 sedan
Poj. silnika (cm3): 2000
Paliwo: nafta
Wersja:: sedan
Rok prod.:: 2009
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Gru 2015
Posty: 200
Skąd: Chełm
Wysłany: 24 Maj 2019, 19:08   

Może niedrożny odpływ z układu klimatyzacji? Kiedyś miałem to w saabie, zalało mi całą wykładzinę

_________________
Niech moc będzie z Wami.
 
 
bogione
bogi

Mój samochód: C5
Poj. silnika (cm3): 2000
Paliwo: diesel
Wersja:: sedan
Rok prod.:: 2010
Dołączył: 13 Lis 2013
Posty: 13
Skąd: Sopot
Wysłany: 24 Maj 2019, 23:18   

bylem w serwisie , ponieważ u nich kupiłem auto i dalej temat draże , to powiedzialem żeby napisali do fabryki we Francji , bo jak nie , to ja do nich napisze ze serwis w tym ASO nie daje sobie rady z tak prosta przyczyna , zobaczymy , co będzie co jest tego przyczyna , a ze wszystko od początku robię u nich , to się zdziwili ze jest uparty facet , który chce coś , co ich przerasta , wiec to już moja 3 wizyta u nich , a ze jestem konsekwentny w tym co robię , to już jetem omówiony po raz 3 w tym temacie , a pisze dlatego , ze może komuś przyda się ta informacja , jak będzie miał wodę pod wykładziną , od strony pasażera , to chętnie podzielę się ta informacją , w najgorszym wypadku powiedzieli mi gdzie mam zrobić dziurę od spodu aby ta cholerna woda sobie wypływała , auto ma 7 lat.

 
 
bogione
bogi

Mój samochód: C5
Poj. silnika (cm3): 2000
Paliwo: diesel
Wersja:: sedan
Rok prod.:: 2010
Dołączył: 13 Lis 2013
Posty: 13
Skąd: Sopot
Wysłany: 24 Maj 2019, 23:18   

bylem w serwisie , ponieważ u nich kupiłem auto i dalej temat draże , to powiedzialem żeby napisali do fabryki we Francji , bo jak nie , to ja do nich napisze ze serwis w tym ASO nie daje sobie rady z tak prosta przyczyna , zobaczymy , co będzie co jest tego przyczyna , a ze wszystko od początku robię u nich , to się zdziwili ze jest uparty facet , który chce coś , co ich przerasta , wiec to już moja 3 wizyta u nich , a ze jestem konsekwentny w tym co robię , to już jetem omówiony po raz 3 w tym temacie , a pisze dlatego , ze może komuś przyda się ta informacja , jak będzie miał wodę pod wykładziną , od strony pasażera , to chętnie podzielę się ta informacją , w najgorszym wypadku powiedzieli mi gdzie mam zrobić dziurę od spodu aby ta cholerna woda sobie wypływała , auto ma 7 lat.

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FMC created by ROBSON from FORUM MIŁOŚNIKÓW CITROENA