Użytkownicy
Grupy
Statystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Citroen C4 II - wymiana radia i ekranu
Autor Wiadomość
Andelai

Mój samochód: Citoren C4 II
Poj. silnika (cm3): 1,6
Paliwo: Diesel
Wersja:: yy
Rok prod.:: 2011
Dołączył: 16 Lip 2020
Posty: 1
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 16 Lipiec 2020, 20:06   Citroen C4 II - wymiana radia i ekranu

Od jakiegoś czasu jestem w posiadaniu Citroena C4 II z 2011 roku. Wersja którą kupiłem ma panel z wbudowaną nawigacją czyli wiadomo - ekran, sterowanie kierownią i inne takie. Chciałbym to wymienić na coś bardziej nowoczesnego jak również chciałbym zmienić fabryczne radio na coś, co wykrzesa moc z głośników bo te wydają się, mimo braku konkretnego basu, całkiem niezłe.
Głowne pytanie jest takie, czy jest to ktoś kto mógłby doradzić w kwestiach modernizacji tych rzeczy. Chinczyki na ali express mają zestawy pod C4 ale są dość drogie i mają właściwy android, a nie własny system i po prostu android auto z podłączonym smartfonem. Czy da się w tym samochodzie zamontować w miejsce ekranu jakieś 2din i po prostu zaślepić wejście od płyt i czy wtedy da się ogarnąc sterowanie z panelu i kierownicy? Jak to się wtedy ma do fabrycznych portów aux is USB?
Szukałem w internecie wielu rzeczy i niestety jedyne czego się dowiedziałem, to że wersja która nie ma nawigacji jest znacznie łatwiejsza w modernizacji.

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FMC created by ROBSON from FORUM MIŁOŚNIKÓW CITROENA