Użytkownicy
Grupy
Statystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Przepustnica w C3 2003
Autor Wiadomość
krissos

Mój samochód: C3
Poj. silnika (cm3): 1.4
Paliwo: LPG
Wersja:: Exclusive
Rok prod.:: 2003
Dołączył: 28 Lut 2020
Posty: 1
Skąd: śląskie
Wysłany: 1 Marzec 2020, 20:15   Przepustnica w C3 2003

Witam,

To mój debiut na forum, ale do tej pory czytałem zawartość i Bóg zapłać wszystkim za cenne wskazówki które mogłem odczytać i nigdy o nic nie prosić.

Posiadam ten magiczny intefejs lexia z diagboxem 7.57, który oczywiście ma błąd programowy nawet przy wpisywaniu właściwego nr OPR dla wtrysków. Ale w czym rzecz mam komputer S2PM 383.

Domniemam, że na liście jest to model S2000-PM2 i taki o to wybieram, wchodzę w diagnostykę, następnie w wtrysk (tu ten nieszczęsny błąd mimo OPR i kodów posprzedażowych), wchodzę daleji przy wyborze PM2, brak takiej opcji - próbowałem wszędzie klikać.

Próbowałem dla wersji S2000-PM1 też tej opcji nie widzę... ale przy opcji przed S2000, mam KFV (bodajrze ME744) istnieje opcja położenia przepustnica, nic nie wnosząca.

Bo chciałbym jednak tą przepustnicę skorygować (Przepustnica automatyczna bez krokowca).

I też chciałbym sprawdzić cewkę (choć zapłon nie przerywa, samochód ma moc,ale w komputerze widnieje błąd przemijający P300,P1327), jednak cewki nie idzie sprawdzić - aktywacja z identyfikacji niemożliwa.

Jestem elektrykiem przemysłowym z 18letnim stażem, ale nie samochodowym. Potrzebuje pierwszy raz pomocy i liczę że mi tą sprawę wyjaśnicie.

Dzięki, pozdrawiam

 
 
Tomasz1964

Mój samochód: Citroen C5 MK1
Poj. silnika (cm3): 2000
Paliwo: ON
Wersja:: Break
Rok prod.:: 2003
Dołączył: 24 Sty 2017
Posty: 84
Skąd: Gliwice
Wysłany: 9 Marzec 2020, 22:11   

Jak długo jesteś właścicielem tego auta? Silnik z osprzętem nie był wymieniany? Sam DIAG się nie łączy? tylko LEXIA? Dziwi mnie że OPR nie pasuje.Też mam sterownik ME7.4.4 ale w saxo 1,1 to jest BOSCH. Jest krokowy. Oglądałeś schemat części na Citroen service po numerze VIN? Skoro nic się nie dzieje,to dlaczego szukasz dziury w całym?

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FMC created by ROBSON from FORUM MIŁOŚNIKÓW CITROENA