Użytkownicy
Grupy
Statystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Skrzynia biegów, półautomat, C3, śnieżka
Autor Wiadomość
noktovizor
noktovizor

Mój samochód: Citroen C3
Poj. silnika (cm3): 1400
Paliwo: Benzyna
Wersja:: Freeze
Rok prod.:: 2005
Dołączył: 22 Lip 2020
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23 Lipiec 2020, 06:42   Skrzynia biegów, półautomat, C3, śnieżka

Witam Wszystkich, pierwszy post i niestety od razu duży problem, poczytałem trochę na forum na ten temat jednak nie mam pewności, iż to do końca jest mój problem. A problem to po zatrzymaniu wyskakująca śnieżka na wyświetlaczu, do tego mryga ona razem z numerem biegu i nie możliwość ruszenia, cokolwiek. Dopiero jak się mocno przygazuje na jedynce, to rusza, błąd na chwilę lub czasem na dłuższą chwilę znika i idzie jechać, z za jakiś czas to samo.

Mój mechanik do tej pory zrobił jak to sam opisał, wiązkę kabli, listwę kabli do tej skrzyni bo trzymało się to na jednym kabelku i uszczelnienie pomiędzy skrzynią, myśleliśmy że to pomoże, jednak nie.

Sczytał błędy komputerem, niestety nie Lexią i tam jest taki błąd 18040, nie wiem jak to się ma do niby podobnego błędu z Lexii czyli P1804.

Załączam zrzut ekranu z tym jakie pokazało błędy z kompa. Może to coś pomoże tutejszym fachowcom tematu i coś mi doradzą.

Przy okazji, może ktoś zna warsztat w Wawie, który rzetelnie sprawdzi mi błędy i zidentyfikuje problem ? No chyba że jest ktoś na forum z Wawy kto może pomóc i też odczytać, odpłatnie lub nie, błędy z auta ?

Pozdrawiam i czekam na odzew i pomoc.



C3.jpg
Plik ściągnięto 45 raz(y) 157,07 KB

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FMC created by ROBSON from FORUM MIŁOŚNIKÓW CITROENA