Użytkownicy
Grupy
Statystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
C 3 wyłączono c/z i teraz nie mogę go aktywować lexią
Autor Wiadomość
dejnekomirek
Mechanik
Technik samochodowy


Mój samochód: Citroen C5 x7
Poj. silnika (cm3): 2000
Paliwo: diesel
Wersja:: limuzyna
Rok prod.:: 2009
SKYPE - login: dejnekomirek
Pomógł: 204 razy
Dołączył: 25 Maj 2013
Posty: 2735
Skąd: Duisburg
Wysłany: 9 Sierpień 2022, 21:11   

berthold61 napisał/a:
nowa pastylka immo za 3 zł i gotowe a pilot każdy pierwszy lepszy nawet używany można ręcznie przypisać i nie ma z tym problemu i


no i potem zdziwienie, ze taka wypasiona fura zniknela w dali.... jak byle czym mozna ja otworzyc i byle czym odpalic! Jak te francuzy takie niedobre, to po co w ogole zamykac? I tak nikt nie ukradnie.
To dobrze, ze tak jest. Zlodzieje omijaja szerokim lukiem, bo po co miec klopoty, takie to nietypowe. :-)

 
 
berthold61
berthold61

Mój samochód: citroen c3
Poj. silnika (cm3): 1,4
Paliwo: on
Wersja:: hb
Rok prod.:: 2002
Dołączył: 27 Gru 2020
Posty: 26
Skąd: Kędzierzyn -koźle
Wysłany: 30 Sierpień 2022, 16:15   

dejnekomirek napisał/a:
berthold61 napisał/a:
nowa pastylka immo za 3 zł i gotowe a pilot każdy pierwszy lepszy nawet używany można ręcznie przypisać i nie ma z tym problemu i


no i potem zdziwienie, ze taka wypasiona fura zniknela w dali.... jak byle czym mozna ja otworzyc i byle czym odpalic! Jak te francuzy takie niedobre, to po co w ogole zamykac? I tak nikt nie ukradnie.
To dobrze, ze tak jest. Zlodzieje omijaja szerokim lukiem, bo po co miec klopoty, takie to nietypowe. :-)



dla twojej wiadomości , dokładnie tak jest nie zamykam tzn syn nie zamyka wcale auta już od tego czasu jak padł kluczyk centralnego zamka bo w klamce nie ma zamka jak się okazało , mam to w nosie ukradną to ukradną i tyle ba może nawet bym się ucieszył bo 5 aut opłacać to też kosztuje :-D nie mam ani czasu ani specjalnej chęci byle jedzie a to już coś .

_________________
pierwsza cytrynka
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FMC created by ROBSON from FORUM MIŁOŚNIKÓW CITROENA