Użytkownicy
Grupy
Statystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Citroen c4 205 radio android can bus problem
Autor Wiadomość
bogooo

Mój samochód: c4
Poj. silnika (cm3): 1,6
Paliwo: benzyna
Wersja:: hatchback
Rok prod.:: 2005
Dołączył: 16 Gru 2021
Posty: 2
Skąd: Jarosław
Wysłany: 16 Grudzień 2021, 17:00   Citroen c4 205 radio android can bus problem

Witam
Mam pytanie moze ktos z was mial tez taki przypadek.
ciytroen c4 montaz dedykowanego chinczyka.
Problem pojawia sie po wpieciu radia w kostke po seryjnym,a mianowicie modul canbus pulsacyjnie piszczy.dodam ze radio sie wlacza odbiera stacje mozna je obslugiwac.
Dodam,ze po konfigororacji modulu w usawieniach radia przyciski kierownicy dzalaja pokazuje tem. znaczy jest komunikacja a dalej piszczy.probowalem wpiac sama wiazke z modulem tez piszczy.

 
 
dejnekomirek
Mechanik
Technik samochodowy


Mój samochód: Citroen C5 x7
Poj. silnika (cm3): 2000
Paliwo: diesel
Wersja:: limuzyna
Rok prod.:: 2009
SKYPE - login: dejnekomirek
Pomógł: 204 razy
Dołączył: 25 Maj 2013
Posty: 2735
Skąd: Duisburg
Wysłany: 16 Grudzień 2021, 20:45   

Obawiam sie , ze bedzie problem: radio w Citroenie wymaga dopisania numeru nadwozia. Nie wiem, czy w tym chinczyku taka mozliwosc istnieje. Jesli nie zrobisz tego , bedzie konflikt z BSI. Mozliwe, ze istnieje na to sposob, ale ja go nie znam.
Wlaczenie nie oryginalnego radia wiaze sie tez z poborem pradu z aku na wylaczonym zaplonie, bo CAN nie wygasza sie i ciagle dziala skanowanie stanu radia. Problem ten dotyczy starsze wersje VW , gdzie po montazu takiego radia nalezy wymienic Gateway na nowsza bramke. Jak jest w Citroenach nie wiem, ale uczulam na tan problem. Moze jest tu ktos , kto montowal takie radio i problem rozwiazal? Moze ktos jeszcze odezwie sie. Powodzenia

 
 
bogooo

Mój samochód: c4
Poj. silnika (cm3): 1,6
Paliwo: benzyna
Wersja:: hatchback
Rok prod.:: 2005
Dołączył: 16 Gru 2021
Posty: 2
Skąd: Jarosław
Wysłany: 17 Grudzień 2021, 17:27   

dejnekomirek napisał/a:
Obawiam sie , ze bedzie problem: radio w Citroenie wymaga dopisania numeru nadwozia. Nie wiem, czy w tym chinczyku taka mozliwosc istnieje. Jesli nie zrobisz tego , bedzie konflikt z BSI. Mozliwe, ze istnieje na to sposob, ale ja go nie znam.
Wlaczenie nie oryginalnego radia wiaze sie tez z poborem pradu z aku na wylaczonym zaplonie, bo CAN nie wygasza sie i ciagle dziala skanowanie stanu radia. Problem ten dotyczy starsze wersje VW , gdzie po montazu takiego radia nalezy wymienic Gateway na nowsza bramke. Jak jest w Citroenach nie wiem, ale uczulam na tan problem. Moze jest tu ktos , kto montowal takie radio i problem rozwiazal? Moze ktos jeszcze odezwie sie. Powodzenia


Dzieki za zainteresowanie.
Obejrzalem pare filmikow rozmawialem z osobami ktore maja podlaczone chinole w c4 i nikt nie bawil sie z przypisywanie nr vin.

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FMC created by ROBSON from FORUM MIŁOŚNIKÓW CITROENA