Użytkownicy
Grupy
Statystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Berlingo 2 składane lusterka bezpiecznik
Autor Wiadomość
asaledr

Mój samochód: Citroen Berlingo
Poj. silnika (cm3): 1590
Paliwo: Diesel
Wersja:: 2
Rok prod.:: 2010
Dołączył: 10 Gru 2023
Posty: 8
Skąd: Wwa
Wysłany: 15 Grudzień 2023, 02:18   Berlingo 2 składane lusterka bezpiecznik

Witam,
Mam Berlingo 2 z 10 roku, są tam składane lusterka. Wkurzające to trochę w Citroenie bo zamykasz auto i już się składają, nie jak w innych markach że trzeba przytrzymać przycisk. W jednym mi już od tego składania wysiadł silnik i składa się o centymetr, w drugim działa ale zmęczony słychać już ten silnik. Chcę to wyłączyć bo denerwuje, a średnio mi potrzebne to składanie. W komputery się nie znam, ale przeczytalem w instrukcji że w "przedziale pasażerskim" jest przekaźnik nr.4 czy tam bezpiecznik, więc bym to wyjął i by już nie działało. Tylko nie wiem gdzie ta skrzynka w przedziale pasażerskim jest. Bo pod maską wiem, pod kierownicą wiem, ale gdzie tam w jakim przedziale pasażerskim to nie wiem. Proszę o pomoc.

 
 
sasun71
Mechanik
Krzysztof:)



Mój samochód: Citroen C4 II 1.6HDI
Poj. silnika (cm3): 1.6
Paliwo: diesel 92km
Wersja:: Hatchback
Rok prod.:: 2015
Pomógł: 175 razy
Dołączył: 17 Lis 2012
Posty: 4273
Skąd: Ostrzeszów

Wysłany: 15 Grudzień 2023, 09:48   

Witam:) Z tego co czytam można wyłączyć programem lexia:) Warsztat który posiada może Ci to wyłączyć..Druga sprawa powinno być w menu według mnie że mogę wyłączyć doświetlenie i wycieraczkę przy cofaniu jak w C4II..kolejna rzecz szukał bym pod nogami pasażera bo to jest kilka bezpieczników aby lub może jaka klapka w schowku je skrywa,jeśli znajdę w net. to dopisze:) berlingo i nawet w serwisie pomocnym jest foto tego dodatkowego ale nie ma wskazania w opisach ale pomocna strona gdzie znajdziesz swoje auto:) PS. te dodatkowe w przedziale pasażerskim to chyba ukryte tam gdzie koło kierowcy bo mowa jest o dwóch miejscach bezpieczników czyli kabina i silnik w berlingo,musisz dkładnie obejrzeć koło kierowcy,może są w tej samej skrzynce

 
 
asaledr

Mój samochód: Citroen Berlingo
Poj. silnika (cm3): 1590
Paliwo: Diesel
Wersja:: 2
Rok prod.:: 2010
Dołączył: 10 Gru 2023
Posty: 8
Skąd: Wwa
Wysłany: 26 Grudzień 2023, 22:39   

A orientuje się ktoś gdzie jest bezpiecznik od klaksonu? Diagram dostępy w internecie kompletnie odbiega od tego co ja mam a aucie. Ja mam w aucie takie jak tutaj na filmiku https://www.youtube.com/watch?v=4k0ClwVn_xI

Czyli też takie jak tutaj, https://fuseandrelay.com/citroen/berlingo.html i ten obrazek: https://fuseandrelay.com/wp-content/uploads/2017/09/Berlingo-2-shema-bloka-pod-kapotom.jpg niżej jest napisane że od klaksonu jest jakiś R12 ale nie ma go na rysunku...

 
 
sasun71
Mechanik
Krzysztof:)



Mój samochód: Citroen C4 II 1.6HDI
Poj. silnika (cm3): 1.6
Paliwo: diesel 92km
Wersja:: Hatchback
Rok prod.:: 2015
Pomógł: 175 razy
Dołączył: 17 Lis 2012
Posty: 4273
Skąd: Ostrzeszów

Wysłany: 27 Grudzień 2023, 15:41   

F13 15A ,,sound signal'' w linku który podałeś jest klakson

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FMC created by ROBSON from FORUM MIŁOŚNIKÓW CITROENA