Użytkownicy
Grupy
Statystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
C-AIRPLAY
Autor Wiadomość
pianka
[Usunięty]

Wysłany: 18 Grudzień 2008, 20:07   C-AIRPLAY

C-AirPlay, jazda jest przyjemnością wszystkich zmysłów

Zaprezentowany po raz pierwszy podczas tegorocznego Salonu w Bolonii, C-AirPlay odzwierciedla nową kategorię małych pojazdów przeznaczonych dla ludzi prowadzących dynamiczny i aktywny tryb życia. Oryginalna budowa łączy jednolite linie nadwozia z przestronnym wnętrzem, którego głównym celem jest zapewnienie komfortu jazdy.
C-AirPlay gwarantuje zarówno kierowcy, jak i pasażerom przyjemność jazdy w oparciu o fizyczne odczucia i wrażenia wizualne.

Przyjemność i komfort jazdy odczuwane inaczej

C-AirPlay jest efektem kreatywnych badań i głębokiej refleksji nad obszarem zagadnień związanych z komfortem jazdy. Model ten pozostaje w idealnej harmonii ze stylem marki.
C-AirPlay odwołuje się do podstawowych wartości komfortu jazdy, które wynikają z przyjemności prowadzenia i wrażeń, jakie zapewnia jazda C-AirPlay, niezależnie od prędkości.

Nowe wrażenia z jazdy

C-AirPlay wyróżnia się opływową sylwetką oraz prostymi i ciągłymi liniami nadwozia, tworząc wrażenie zwinności w oparciu o harmonijne boki i górne elementy o szczególnie opływowych kształtach. Tęczowo-biała karoseria podkreśla wrażenie blasku całego pojazdu.
C-AirPlay zapewnia kierującemu komfort i przyjemność dynamicznej jazdy poprzez wrażenia zarówno fizyczne jak i psychiczne w trakcie podróży.

Prawidłowy przepływ powietrza charakteryzuje C-AirPlay zarówno od strony wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Już przy najmniejszej prędkości, kierowca odczuwa przepływ powietrza wewnątrz kabiny, stanowiący czynny element jazdy, dzięki systemowi klimatyzacji, aktywowanemu bezpośrednio z zewnątrz, oraz dużym nawietrznikom umieszczonym na obiciach drzwi.

Okna dachowe i boczne okienka w dolnej części drzwi zapewniają pełne oświetlenie wnętrza pojazdu. To światło zapewnia otwarcie na drogę i większą przyjemność z jazdy. Bliskie pole widzenia potęguje wrażenie szybkości.

Przednia szyba wplata się w sylwetkę C-AirPlay, sięga wysoko i łączy z szerokim panoramicznym dachem, w wyniku czego duża, przeszklona powierzchnia zapewnia idealną widoczność i optymalne oświetlenie całego wnętrza.

Kolory C-AirPlay są niepowtarzalne i gwarantują grę kontrastów. Tęczowa biel karoserii wtapia się częściowo w kolorystykę wnętrza i podkreśla jego żywy, czerwony kolor. Efektem dwóch odcieni jest doskonałe oświetlenie samochodu i wrażenie ciepłego i dynamicznego wnętrza.

Wrażenie płynności i zręczności manewrowania

Zwartość linii, niska budowa oraz duża przyczepność do drogi są zapowiedzią dynamicznej jazdy. Charakterystyczny kształt wyraża dynamikę sylwetki pojazdu, a duże wloty powietrza podkreślają jego niepowtarzalny styl.

Tył samochodu doskonale harmonizuje z całą sylwetką. Szerokie chromowane "szewrony" będące znakiem firmowym marki, umieszczone z tyłu C-AirPlay, nawiązują do stylistycznych cech marki. Duża precyzja wykonania podkreśla harmonijność stylu. Zewnętrzne elementy, wykorzystujące innowacyjne rozwiązania, wkomponowują się doskonale w kształt nadwozia, tworząc harmonijną całość. W dolnej części drzwi znajdują się szerokie przeszklone powierzchnie. Swym kształtem i zastosowaniem przypominają okrągłe okienka. Dodają one pasażerom C-AirPlay dodatkowe odczucia przyjemności podróżowania. C-AirPlay zapewnia wygodę i przyjemność jazdy na każdej trasie. Konstrukcja nadwozia i jego ciężar zapewniają bardzo dobre osiągi również na trasach miejskich. C-AirPlay charakteryzuje zwinność, szybkość i skuteczność manewrów w trudnych sytuacjach na drodze. Rozstaw osi zapewnia dobrą przyczepność do drogi. Koła i opony są dużych rozmiarów.

Niska budowa podkreśla wrażenie dynamiki właściwej dla C-AirPlay.

Ponadto, samochód ten łączy wygodę podróżowania ze skutecznym zachowaniem na drodze w ścisłej harmonii ze środowiskiem.

Dynamiczna jazda i dbałość o środowisko

C-AirPlay, przeznaczony do codziennej jazdy, został wyposażony w silnik benzynowy o mocy 110 KM. Mechaniczna skrzynia biegów SensoDrive z krótkimi przełożeniami biegów zapewniają dynamiczne i przyjemne prowadzenie. Wrażenie dynamiki potęgują ponadto wskaźniki tablicy rozdzielczej usytuowanej tuż za kierownicą. C-AirPlay dzięki systemowi Stop&Start zapewnia jednocześnie niski poziom zużycia paliwa i emisji zanieczyszczeń.

Przygoda dla zmysłów

Wewnętrzne rozwiązania technologiczne potwierdzają dynamiczny i wyszukany charakter samochodu. Wnętrze C-AirPlay zapewnia komfort podróżowania dla dwóch osób dorosłych wraz z bagażami, zgodnie z przeznaczeniem tego małego modelu do częstych podróży. Wewnętrzny wystrój łączy niepowtarzalną jakość materiałów i ich innowacyjne zastosowanie w trosce o zapewnienie bezpośredniego kontaktu kierowcy ze swym pojazdem.

Zmysłowy nastrój

C-AirPlay zapewnia pasażerom silne wrażenia, które użytkownik odczuć może w jednym momencie i na wielu poziomach.
Czystość linii wnętrza daje mocne wrażenie. Przednie dwuosobowe siedzenie stanowi jedną całość. Linie bez załamań wtapiają się doskonale w wypełnienie obudowy drzwi i wyrazistą tablicę rozdzielczą.
Klimatyzacja, oświetlenie i kolorystyka tworzą wspólnie żywą i pełną kontrastów atmosferę.
C-AirPlay i jego pasażerowie to jedna całość wkomponowana znakomicie w otoczenie.
Przyciski usytuowane w środku przedniego siedzenia służą do regulacji prędkości, elektrycznych wycieraczek i lusterek. Ich innowacyjna konstrukcja stwarza możliwość bezpośredniego kontaktu kierującego z pojazdem, który w kontakcie fizycznym reaguje na sposób żyjącego organizmu. Są aktywnym nośnikiem silnych wrażeń.
Bezpośredni kontakt pojazdu z kierującym zapewniają także zastosowane materiały, takie jak silikon w siedzeniach i obiciach drzwi.
Niepowtarzalne wrażenia z jazdy są bezpośrednio związane w przyjemnością i komfortem podróżowania.
Opływowe i wyraziste kształty C-AirPlay oraz wrażenia, jakich dostarcza swym pasażerom, nadają temu małemu modelowi wyraz dynamicznego samochodu.
Jest to oryginalny i innowacyjny pojazd stworzony z myślą o codziennym podróżowaniu dla nowoczesnych użytkowników.

Dane Techniczne:

Wymiary:
Długość: 3,30 m
Szerokość: 1,68 m
Wysokość: 1,39 m

Silnik:
benzynowy o mocy 110 kM

Skrzynia biegów:
SensoDrive z przełącznikami pod kierownicą
System Stop&Start



airplay_gal7_m.gif
Plik ściągnięto 6236 raz(y) 11,39 KB

airplay_gal5_m.gif
Plik ściągnięto 6236 raz(y) 11,88 KB

airplay_gal3_m.gif
Plik ściągnięto 6236 raz(y) 10,06 KB

 
 
robson


Mój samochód: citroen XM 2,5TD /Xsara 1,4HDI/C4GP 2,0HDI
Poj. silnika (cm3): 2446/1398/1997
Paliwo: olej napędowy
Wersja:: exclusive/std/exclusive
Rok prod.:: 27
SKYPE - login: citroen.org.pl
Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 5038
Skąd: Środa Śląska
Wysłany: 19 Grudzień 2008, 11:49   

Co takie małe zdjęcia!!!

_________________
XManiak
Proszę nie pisać do mnie na PW w sprawach technicznych. Od tego jest forum! Chętnie pomogę (jeżeli jestem w stanie), a przy okazji inni z tego będą mogli skorzystać.
 
 
pianka
[Usunięty]

Wysłany: 19 Grudzień 2008, 13:08   

próbowałam dać większe ale nie było takiej możliwości

 
 
robson


Mój samochód: citroen XM 2,5TD /Xsara 1,4HDI/C4GP 2,0HDI
Poj. silnika (cm3): 2446/1398/1997
Paliwo: olej napędowy
Wersja:: exclusive/std/exclusive
Rok prod.:: 27
SKYPE - login: citroen.org.pl
Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 5038
Skąd: Środa Śląska
Wysłany: 5 Styczeń 2009, 21:22   

Zarąbiste! Jeszcze u nas takiego nie widziałem!

_________________
XManiak
Proszę nie pisać do mnie na PW w sprawach technicznych. Od tego jest forum! Chętnie pomogę (jeżeli jestem w stanie), a przy okazji inni z tego będą mogli skorzystać.
 
 
pianka
[Usunięty]

Wysłany: 8 Styczeń 2009, 01:38   

patrząc jak stoi dzisiejsza MOTORYZACJA chyba możemy sobie tylko o czymś takim pomarzyć :-(

 
 
robson


Mój samochód: citroen XM 2,5TD /Xsara 1,4HDI/C4GP 2,0HDI
Poj. silnika (cm3): 2446/1398/1997
Paliwo: olej napędowy
Wersja:: exclusive/std/exclusive
Rok prod.:: 27
SKYPE - login: citroen.org.pl
Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 5038
Skąd: Środa Śląska
Wysłany: 8 Styczeń 2009, 15:45   

No nie! Chyba właśnie dobrze się składa bo takie cacka teraz stanieją! :)

_________________
XManiak
Proszę nie pisać do mnie na PW w sprawach technicznych. Od tego jest forum! Chętnie pomogę (jeżeli jestem w stanie), a przy okazji inni z tego będą mogli skorzystać.
 
 
robson


Mój samochód: citroen XM 2,5TD /Xsara 1,4HDI/C4GP 2,0HDI
Poj. silnika (cm3): 2446/1398/1997
Paliwo: olej napędowy
Wersja:: exclusive/std/exclusive
Rok prod.:: 27
SKYPE - login: citroen.org.pl
Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 5038
Skąd: Środa Śląska
Wysłany: 8 Styczeń 2009, 21:34   

Motoryzacja już właśnie leci po równi pochyłej! Jeżeli ludzie nie mają tyle aby odłożyć i przyszłość jest niejasna to nie zdecydują się na luksus w postaci nowego auta. Kupuje się raczej w pierwszej kolejności jedzenie, po tym jakieś rzeczy praktyczne a na ostatnim miejscu będzie nowy samochód!

_________________
XManiak
Proszę nie pisać do mnie na PW w sprawach technicznych. Od tego jest forum! Chętnie pomogę (jeżeli jestem w stanie), a przy okazji inni z tego będą mogli skorzystać.
 
 
robson


Mój samochód: citroen XM 2,5TD /Xsara 1,4HDI/C4GP 2,0HDI
Poj. silnika (cm3): 2446/1398/1997
Paliwo: olej napędowy
Wersja:: exclusive/std/exclusive
Rok prod.:: 27
SKYPE - login: citroen.org.pl
Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 5038
Skąd: Środa Śląska
Wysłany: 17 Styczeń 2009, 23:45   

Przecież dużo jest kolekcjonerów, którzy większość modeli mają właśnie w swoim garażu!

_________________
XManiak
Proszę nie pisać do mnie na PW w sprawach technicznych. Od tego jest forum! Chętnie pomogę (jeżeli jestem w stanie), a przy okazji inni z tego będą mogli skorzystać.
 
 
robson


Mój samochód: citroen XM 2,5TD /Xsara 1,4HDI/C4GP 2,0HDI
Poj. silnika (cm3): 2446/1398/1997
Paliwo: olej napędowy
Wersja:: exclusive/std/exclusive
Rok prod.:: 27
SKYPE - login: citroen.org.pl
Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 5038
Skąd: Środa Śląska
Wysłany: 18 Styczeń 2009, 13:10   

Jak na razie to rekord niedawno padł! Ok 17 ml zł! No chyba, że trafisz dwa razy!

_________________
XManiak
Proszę nie pisać do mnie na PW w sprawach technicznych. Od tego jest forum! Chętnie pomogę (jeżeli jestem w stanie), a przy okazji inni z tego będą mogli skorzystać.
 
 
robson


Mój samochód: citroen XM 2,5TD /Xsara 1,4HDI/C4GP 2,0HDI
Poj. silnika (cm3): 2446/1398/1997
Paliwo: olej napędowy
Wersja:: exclusive/std/exclusive
Rok prod.:: 27
SKYPE - login: citroen.org.pl
Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 5038
Skąd: Środa Śląska
Wysłany: 18 Styczeń 2009, 23:00   

Kto gra, ten wygrywa!

_________________
XManiak
Proszę nie pisać do mnie na PW w sprawach technicznych. Od tego jest forum! Chętnie pomogę (jeżeli jestem w stanie), a przy okazji inni z tego będą mogli skorzystać.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FMC created by ROBSON from FORUM MIŁOŚNIKÓW CITROENA