Użytkownicy
Grupy
Statystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: robert
9 Październik 2009, 18:36
Masz problem - napisz!
Autor Wiadomość
robson


Mój samochód: citroen XM 2,5TD /Xsara 1,4HDI/C4GP 2,0HDI
Poj. silnika (cm3): 2446/1398/1997
Paliwo: olej napędowy
Wersja:: exclusive/std/exclusive
Rok prod.:: 27
SKYPE - login: citroen.org.pl
Pomógł: 102 razy
Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 5038
Skąd: Środa Śląska
Wysłany: 15 Luty 2009, 14:06   Masz problem - napisz!

Forum nasze jest nie tylko dla celów towarzyskich:) Jeżeli ktoś ma jakiś problem ze swoim autkiem to proszę nie krępować się i pisać. Wielu rzeczy nie ma jeszcze tu na forum więc potrzebne są najpierw pytania aby mogła powstać odpowiedź na nurtujący problem. Jak ktoś zada jakieś pytanie to gwarantuję, że nie pozostanie bez odpowiedzi. Proszę się nie krępować, że może być jakieś głupie pytanie itp... Nie ma głupich pytań! Są tylko głupie odpowiedzi :!:
Proszę pisać posty w odpowiedniej kategorii. Jeżeli takiej nie ma to można nawet tutaj a potem się przeniesie i stworzy taki temat. Nie ma problemu :)

_________________
XManiak
Proszę nie pisać do mnie na PW w sprawach technicznych. Od tego jest forum! Chętnie pomogę (jeżeli jestem w stanie), a przy okazji inni z tego będą mogli skorzystać.
 
 
Nicpoń
inglisz ticzer


Mój samochód: Peugeot 406
Poj. silnika (cm3): 1998
Paliwo: Benzyna
Wersja:: sedan
Rok prod.:: 1996
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 378
Skąd: Dzierżoniów
Wysłany: 4 Styczeń 2010, 22:22   Porady techniczne

Ważna sprawa!!!

Forum techniczne służy do zadawania pytań i udzielania odpowiedzi/porad.

W związku z tym wielka prośba. Niestety większość tematów nie ma końca, więc jeżeli uda nam się dzięki poradom innych klubowiczów rozwiązać problem, fajnie by było napisać o tym i w ten sposób zakończyć wątek. Bo tak naprawdę produkujemy się tu, próbując pomóc a nie wiemy czy problem został rozwiązany.

Jeżeli humory autka zostały zwalczone, napiszcie o tym i poinformujcie co zrobiliście aby tak było, będzie bardzo miło i unikniemy powtarzania tematów, a w związku z tym łatwiej będzie znaleźć na forum rozwiązanie problemu :-)

Z poważaniem, kolega Nicpoń :-D

 
 
robson


Mój samochód: citroen XM 2,5TD /Xsara 1,4HDI/C4GP 2,0HDI
Poj. silnika (cm3): 2446/1398/1997
Paliwo: olej napędowy
Wersja:: exclusive/std/exclusive
Rok prod.:: 27
SKYPE - login: citroen.org.pl
Pomógł: 102 razy
Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 5038
Skąd: Środa Śląska
Wysłany: 16 Styczeń 2011, 02:09   

Ważne jest także umiejętne wykorzystywanie wyszukiwarki. Po to ona jest i służy do tego aby znaleźć odpowiedzi na swoje problemy. Zanim napiszesz nowy post, a tym bardziej temat - zapytaj TU . Prawdopodobnie już twój problem został rozwiązany! Umiejętne dobranie słów - gwarantuje sukces w dopasowaniu swego problemu do gąszczu innych. Niestety może jesteś uraczony odosobnionym przypadkiem problemu... Wtedy nie pozostaje nic innego, jak zapytanie na forum technicznym. Może ktoś się podzieli swym doświadczeniem i poświęci Ci trochę swego czasu ;)

_________________
XManiak
Proszę nie pisać do mnie na PW w sprawach technicznych. Od tego jest forum! Chętnie pomogę (jeżeli jestem w stanie), a przy okazji inni z tego będą mogli skorzystać.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FMC created by ROBSON from FORUM MIŁOŚNIKÓW CITROENA