Użytkownicy
Grupy
Statystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Test antyradarów - idziemy na wojnę z ministrem finasów
Autor Wiadomość
ktosiek68


Mój samochód: CITROEN C-5
Poj. silnika (cm3): 2000
Paliwo: DIESEL
Wersja:: KOMBI
Rok prod.:: 2006
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Kwi 2011
Posty: 334
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 20 Styczeń 2013, 03:17   Test antyradarów - idziemy na wojnę z ministrem finasów

W związku z tym, iż nasze opiekuńcze państwo poszło na totalną wojnę ze "swoimi" obywatelami (kierowcami też ) chciałbym prosić o podzielenie się opiniami z użytkowania antyradarów. Ze względu na mnogość urządzeń, które posiadają wszystkie uprawnione służby - antyradarów jest również taka sama ilość. To, że używanie tego typu urządzeń zagrożone jest mandatem karnym wie każdy, jednak biedni posłowie ( jak zwykle ) nie doprecyzowali kar za ich stosowanie.
CB radio dla ludzi często przemieszczających się jest od wielu, wielu lat standardem, jednak w "stanie wojennym" trzeba się dozbroić na maxa.
Za wszelkie porady, opinie i sugestie z góry dziękuję.



Foto.jpg
Plik ściągnięto 219 raz(y) 64,86 KB

 
 
audikom
Mechanik


Mój samochód: Xsara Picasso/XantiII /Citroeny XM,ZX,
Poj. silnika (cm3): 2000
Paliwo: B / B , G
Wersja:: van,AL4
Rok prod.:: 2004
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 18 Wrz 2011
Posty: 1228
Skąd: Puławy
Wysłany: 20 Styczeń 2013, 08:37   

Prosisz , masz : oto rada jeździj wolniej , nie przekraczaj będzie z pewnością taniej i zapewne bezpieczniej

_________________
KK
 
 
Sm0kus
Mechanik
ST Radical Solutions


Mój samochód: C5
Poj. silnika (cm3): 2000
Paliwo: Benzyna
Wersja:: HPi Exclusive
Rok prod.:: 2001
SKYPE - login: sm0kus
Pomógł: 22 razy
Dołączył: 28 Lis 2011
Posty: 784
Skąd: KCH/KOL/KR
Wysłany: 20 Styczeń 2013, 09:45   

audikom: zeby to jeszcze chcialo byc takie latwe. Kiedy ostatni raz zjezdzales w miescie z estakady, z predkoscia 40km/h?? ITD nie stoi w miejscach gdzie jest niebezpiecznie, tylko gdzie mozna blyskawicznie zarobic... Po to im "przenosne" fotoradary.

Jesli chodzi o Krakow, 2x juz widzialem granatowego focusa i istna BURZE (tak sie blyskalo!)

Pierwszy raz estakada na Alejach (nad torami), zjezdza sie na 29 Listopada (po prawej cmentarz Rakowicki) a tam na chodniczku, zaraz na dole stoi Focus i blyska. Kiedy i kto tam pojedzie 40km/h zgodnie z ograniczeniem?? Nie znam...

Druga jest estakada nad Rondem Ofiar Katynia - zjezdzasz, a pod Instytutem Famracji i Farmakologi PAN (czyli zaraz obok IFJ PAN) stoi foka i pstryka - 50km/h ograniczenie. Trzecie miejsce na Pastewniku w okolicach stacji ARGE - tam tez jest jakze niezbedna 50 (niezbedny teren lowiecki - na jeleni..), tam tez czesto mozna od Policmajstrow z reki zostac ustrzelonym.

Niech te fotoradary beda, w dupie to mam, ale niech zrobia rewizje znakow - w calym tym zasranym kraju (bo tak naprawde w Polsce sie juz NIE OPLACA byc patriota..).

A antyradary?? Na nic sie zdarza. Pomiary sa dokonywane z tylu, co oznacza ze jak antyradar zacznie pikac/piszczec czy cokolwiek tam sobie robic, to zdjecie juz dawno jest pstrykniete.. Na odcinkowych pomiarach predkosci tez na niewiele sie zdadza (a np. jest w mojej okolicy jeden... 8,9km dlugosci, wyjazd z Krakowa w strone Trzebini - zaczyna sie na poczatku Kochanowa (po drodze jest jeszcze jeden fotoradar... w razie w... ale akurat w dobrym miejscu), a konczy na koncu Rudawy. Nieliczni wiedza, ze juz dziala i wyniki sa obiecujace. Ok. 1000 aut dziennie. Te mandaty nigdy nie trafia do kierowcow, bo odcinek jest nieoznaczony i dopiero testowany - ale juz wiadomo ze jego znaczenie ekonomiczne bedzie olbrzymie dla powiatu Krakowskiego.

_________________
Bylo: AX '96; Bravo JTD105 '98; C5 HPI Exclusive '01; Polo '92, Passat B5, Muscel Aro 243
Jest: C5 HPI Exclusive (Hungar Ring Mode!), Chrysler Pacifica 3.5B, Feroza 1.6

checkengine.com.pl
 
 
arek1983

Mój samochód: xsara
Poj. silnika (cm3): 1905
Paliwo: td diesel
Wersja:: td kombi
Rok prod.:: 1998
Dołączył: 30 Paź 2012
Posty: 70
Skąd: zielona góra
Wysłany: 20 Styczeń 2013, 11:16   

AUDIKOM; ci którzy wyczuli ze jest z tego dobra złotówka nigdy nie odpuszczą
dochód z fotek jest liczony w milionach a możliwosci na postawienie w polsce skżynki OGROMNE wystarczy dobry smalec i skrzyneczka już stoi np. w miejscu gdzie ograniczenie jest do 30km/h a są i takie . temat jest nie skączenie długi więc go nie rozwijam moż na innym dziale ;-)

 
 
robert
Aktywny



Mój samochód: Toyota Camry
Poj. silnika (cm3): 2994
Paliwo: LPG
Wersja:: EXCLUSIVE,
Rok prod.:: 1995
Pomógł: 40 razy
Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 1898
Skąd: Jedlina Zdrój
Wysłany: 24 Styczeń 2013, 14:48   

Osobiście nie mam nic do fotoradarów, ale niech będą stawiane w miejscach gdzie jest faktycznie zagrożenie na drodze. Niestety najczęściej stawiane są w miejscach.... gdzie najłatwiej zarobić. I tu jest największy problem. Zrozumiałbym gdyby te pieniądze szły chociaż np. na naprawę dróg, szkolenia kierowców, itp.

Ostatnio dostałem fotkę z fotoradaru umieszczonego na obwodnicy Wałbrzycha. Piękna, dobrej jakości droga, dwa pasy ruchu w każdą stronę, brak zabudowań i ograniczenie do 70km/h. Jechałem normalną w takich warunkach prędkością ~ 90km/h. Uważam że to skandal.

Niestety nasze państwo okrada obywateli na każdym kroku...

_________________
Staraj się pisać posty po polsku, jak najlepiej potrafisz. Nie interesuje mnie czy masz "dys-coś tam".
Forum nie jest agencją towarzyską, nie dogodzi każdemu.
... Dopóki cyka, wiem, że żyje ...

Łada Niva - jak się nie zawiesi to zawsze przejedzie.
 
 
staszek
Mechanik
siona



Mój samochód: XM II;
Poj. silnika (cm3): 2446
Paliwo: ON
Wersja:: Estate
Rok prod.:: 97
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 514
Skąd: Brzeg
Wysłany: 26 Styczeń 2013, 19:14   

robert napisał/a:
Niestety nasze państwo okrada obywateli na każdym kroku...

Nie wiń państwa za postępki tych co akurat są przy korycie i ciągle im mało.
To że mało - dowód w postaci "premii" dla marszalstwa sejmowo-senackiego.
Nic to ze Konstytucja takich nie przewiduje, nic to że brak podstawy prawnej - należy siem!

Radary są ważne i w ponad 90% stoją tam gdzie szmal bedzie na premije dla swoich.
Najlepsi są w tym strażaki miejsko-gminne...

Kiedyś miałem starcie z takimi za przejazdem kolejowym gdzie przed, stał znak STOP.
Tory były - po dwadzieścia metrów z obu stron a dalej tylko kamień - znak był? BYŁ! Więc STÓJ!
Dzisiaj już tego znaka nima...szyny sztuk dwie w asfalcie - są.

_________________
https://www.facebook.com/...22&locale=pl_PL
 
 
ktosiek68


Mój samochód: CITROEN C-5
Poj. silnika (cm3): 2000
Paliwo: DIESEL
Wersja:: KOMBI
Rok prod.:: 2006
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Kwi 2011
Posty: 334
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 29 Styczeń 2013, 18:40   

Panowie !
Może trochę szczegółów nt. urządzeń zwanymi antyradarami .........
Uniden, Cobra ?????
Ktoś używa ??????



billboard_9.jpeg
Plik ściągnięto 211 raz(y) 107,98 KB

 
 
sasun71
Mechanik
Krzysztof:)



Mój samochód: Citroen C4 II 1.6HDI
Poj. silnika (cm3): 1.6
Paliwo: diesel 92km
Wersja:: Hatchback
Rok prod.:: 2015
Pomógł: 175 razy
Dołączył: 17 Lis 2012
Posty: 4273
Skąd: Ostrzeszów
Wysłany: 30 Styczeń 2013, 00:17   

Jakoś po maluchu i dużym fiacie czy też ładzie w bmw nie skończyłem :shock: ..uff czyli jest dla mnie jeszcze jakaś nadzieja :mrgreen:

 
 
donalehandro
Mechanik



Mój samochód: citroen bx
Poj. silnika (cm3): 1900
Paliwo: diesel
Wersja:: hathback
Rok prod.:: 1987
Pomógł: 31 razy
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 780
Skąd: zabkowice slaskie
Wysłany: 30 Styczeń 2013, 10:18   

mozna byc idiota i nie jezdzic bmw ,a np,audi. typowe polskie stereotypy i zawisc . a co do antyradarow to z tego co poczytalem i porozmawialem z posiadaczami juz niewiele pomagaja szczegolnie ze psiarnia teraz moze nagrywac z tylu w tajniackich ubeckich furach. a i odcinkowe pomiary dzialaja na zasadzie kamer ,a nie radarow .w dwoch swoich autach juz przetastowalem swoja metode na radar i dziala . problem mam z osobowka gdyz ciezko zakombinowac z umieszczeniem tablicy rej, w odpowiedni sposob. najlepszym sposobem jest wypalanie radarow ogniem i mieczem :mrgreen:

_________________
chwalcie pana i podawajcie amunicje http://www.kortunal.com/news.php nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy
 
 
robert
Aktywny



Mój samochód: Toyota Camry
Poj. silnika (cm3): 2994
Paliwo: LPG
Wersja:: EXCLUSIVE,
Rok prod.:: 1995
Pomógł: 40 razy
Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 1898
Skąd: Jedlina Zdrój
Wysłany: 30 Styczeń 2013, 18:21   

Ten sposób by Ci się spodobał:
z innego tematu:
grigori333 napisał/a:
ja na trasie Olkusz Kraków (32 km) mam dziewięć i co jakiś czas któryś płonie , co ciekawe fajną metodę mają , zakładają oponę wypełnioną ropą i spala się równomiernie w koło


_________________
Staraj się pisać posty po polsku, jak najlepiej potrafisz. Nie interesuje mnie czy masz "dys-coś tam".
Forum nie jest agencją towarzyską, nie dogodzi każdemu.
... Dopóki cyka, wiem, że żyje ...

Łada Niva - jak się nie zawiesi to zawsze przejedzie.
 
 
audikom
Mechanik


Mój samochód: Xsara Picasso/XantiII /Citroeny XM,ZX,
Poj. silnika (cm3): 2000
Paliwo: B / B , G
Wersja:: van,AL4
Rok prod.:: 2004
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 18 Wrz 2011
Posty: 1228
Skąd: Puławy
Wysłany: 30 Styczeń 2013, 19:56   

Panowie zakupicie gadżety , zanim się połapiecie że one nie działają złapiecie parę fotek .
Oj będzie ta zabawa sporo kosztować .
Nie lepiej od razu zacząć przestrzegać ograniczeń i być mądry przed szkodą.
Ja już przetestowałem że wyraźnie szybsza jazda ponad ograniczenie nie pozwala na adekwatnie szybsze przybycie do celu,liczy się to zaledwie w kilku minutach.
Po za tym już zdecydowana większość użytkowników jeździ w granicach osiemdziesiątki więc szybsza jazda wiąże się z koniecznością wyprzedzania po kilka samochodów .
A o ile większe zagrożenie na drodze , no nie powiem ale adrenaliny więcej.

_________________
KK
 
 
donalehandro
Mechanik



Mój samochód: citroen bx
Poj. silnika (cm3): 1900
Paliwo: diesel
Wersja:: hathback
Rok prod.:: 1987
Pomógł: 31 razy
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 780
Skąd: zabkowice slaskie
Wysłany: 30 Styczeń 2013, 20:26   

jak bede mial 245lat oslepne i bede glychawy to zaczne jezdic 50tka. i kupie sobie cieniaska 7setke. co do testowania .... 170km do niemieckiej granicy w 4 godziny,600km.przez niemcy w 4 godziny. jakiez bylo moje zdziwienie gdy pierwszy raz jechalem do pewnej miejscowosci w germanii , male miasteczko a wlasciwie wioska ograniczania pomiedzy 70a 80, w tym dziwnie rzadzonym kraju na cztero pasmowej drodze poza miasteczkiem 70tka i palanty stoja z suszarka. sprawa prosta debil wymyslil,idiota zatwierdzil a kretyn w bialej czpie na spuchnietym kasztanie bawi sie w boga i lapie ludzi. a przykladow jest wiecej. wozenie gasnic ktorymi mozna najwyzej papierosa zgasic,jazda w dzien na swiatlach bo zamuleni szwedzi tak wymyslili to debile z wiejskiej oczywiscie zgapili. juz kiedys kombinowali o zakazie palenia i puszczania radia w aucie , ale jakos zapomnieli. czy np. auto z lpg ktore jest jak to te dupki nazywaja ekologiczne, wiec dlaczego przeglad jest drozszy niz w samym pb lub dieslu. i tak mozna by caly dzien gaworzyc.dla mnie wniosek jest prosty trzymanie za morde i okradanie z pieniadzy weszlo tym gnojom w nawyk i nie boja sie nikogo i niczego. ale jest cien szansy ze beda dyndac na tych slupach od swoich radarow. bo smiem watpic ze jaki kolwiek narod bedzie zbyt dlugo znosil gnojenie i okradanie pod przykryciem bezpieczenstwa i zwalania wszystkiego na rzekome unijne nakazy.

_________________
chwalcie pana i podawajcie amunicje http://www.kortunal.com/news.php nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy
 
 
sasun71
Mechanik
Krzysztof:)



Mój samochód: Citroen C4 II 1.6HDI
Poj. silnika (cm3): 1.6
Paliwo: diesel 92km
Wersja:: Hatchback
Rok prod.:: 2015
Pomógł: 175 razy
Dołączył: 17 Lis 2012
Posty: 4273
Skąd: Ostrzeszów
Wysłany: 30 Styczeń 2013, 23:53   

jak chodziło o internet to było pospolite ruszenie-choć znów przez kuchnie te zapisy mają wejść co do wolności w internecie tylko nazwa inna ;-) a co do radarów i tych beznadziejnych pomysłów to cisza?

 
 
donalehandro
Mechanik



Mój samochód: citroen bx
Poj. silnika (cm3): 1900
Paliwo: diesel
Wersja:: hathback
Rok prod.:: 1987
Pomógł: 31 razy
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 780
Skąd: zabkowice slaskie
Wysłany: 31 Styczeń 2013, 02:28   

tylko zywy ogien
na radarki

_________________
chwalcie pana i podawajcie amunicje http://www.kortunal.com/news.php nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy
 
 
audikom
Mechanik


Mój samochód: Xsara Picasso/XantiII /Citroeny XM,ZX,
Poj. silnika (cm3): 2000
Paliwo: B / B , G
Wersja:: van,AL4
Rok prod.:: 2004
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 18 Wrz 2011
Posty: 1228
Skąd: Puławy
Wysłany: 31 Styczeń 2013, 09:11   

taaaaaaa i kosy na sztorc bo wysoko ,

co by je dosięgnąć a tych w autach to się już nie dogoni a szkoda tyżby im się należało.

No jak się w "za sranym kraju" mieszka ,więc z gnojówki nie wyłazi to i perspektywa w spojrzeniu inną człowiek ma co by przypadkiem patriotą nie zostać jak się nie opłaci .

_________________
KK
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FMC created by ROBSON from FORUM MIŁOŚNIKÓW CITROENA