Użytkownicy
Grupy
Statystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
"CATALIST CONVERTER FAULT"-ANTIPOLLUTION FAULT
Autor Wiadomość
Rafciu87


Mój samochód: C5 HPi Exclusive
Poj. silnika (cm3): 1997
Paliwo: Benzyna
Wersja:: Hatchback
Rok prod.:: 2001
SKYPE - login: ---
Dołączył: 12 Lip 2012
Posty: 29
Skąd: ZABRZE
Wysłany: 28 Styczeń 2013, 11:38   "CATALIST CONVERTER FAULT"-ANTIPOLLUTION FAULT

Witam wszystkich forumowiczów. Kolejny raz potrzebuję pomocy technicznej bo mam problem z moim HPi-kiem.
W ostatnim czasie wymieniłem sondę lambda i zamontowałem zregenerowaną pompę WC(regenerował ją jeden z naszych kolegów i regeneracja zakończyła się pomyślnie), wszystko było ok przez krótki czas. Jadąc samochodem jednego razu przy ok 3500 rpm auto zaczęło przerywać podczas przyspieszania i wyświetlił się na komputerze komunikat CATALISYST CONVERTER FAULT od razu zaczęła migać kontrolka silnika (ten żółty zawór) i service, jak już puściłem gaz to kontrolka przestała migać i wyskoczył znienawidzony przeze mnie ANTIPOLLUTION FAULT. Za każdym razem gdy teraz wcisnę mocniej gaz wyświetla mi ten błąd auto przerywa a jak puszczam gaz to antipollution fault zostaje. Ogólnie jak jade delikatnie to jedzie w miarę ok ale świeci antipollution fault.
To przerywanie to taka oznaka jakby coś było nie tak ze świecą czyli jakby źle chodził na jednym garze ale tak mi się tylko wydaje. Potrzebuję jakiejś rady zanim wymienię świece i zacznę (być może niepotrzebnie) wymieniać połowe osprzętu w sliniku.

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FMC created by ROBSON from FORUM MIŁOŚNIKÓW CITROENA