Użytkownicy
Grupy
Statystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowa era Citroena
Autor Wiadomość
pestka
[Usunięty]

Wysłany: 21 Lipiec 2009, 00:20   Nowa era Citroena

Podczas tegorocznych targów we Frankfurcie Citroen zamierza zaprezentować nowy model DS3. Jest on częścią nowej linii modelowej, którą rozpocznie DS4 oraz DS5.


Jak wskazuje nazwa tych modeli, będą one współdzielić niektóre rozwiązania z modelami takimi jak C3, C4 czy C5. Jednak pod kątem stylistyki będą to całkowicie nowe auta wpisujące się w najnowsze trendy. Najmniejszy model DS4 powstał na bazie koncepcyjnego DS Inside. Z kolei nieco większy, czteroosobowy DS4 opiera się na koncepcie z 2005 roku o nazwie C-Sportlounge. Według projektantów Citroena będzie to GranTurismo nowoczesnej ery.

Citroen DS5 będzie propozycją dla ludzi, którym do gustu przypadło BMW X6, ale w portfelu mają mniej pieniędzy Auto powstałe na bazie konceptu Hypnos, prezentowanego rok temu w Paryżu będzie wyposażone w silnik diesla wspomagany przez jednostkę elektryczną.

W listopadzie tego roku zakończy się produkcja obecnej generacji modelu C3. W tym samym czasie na dobre zakończy sie produkcja modelu Pluriel, jednak póki co nie ma on następcy. Tak samo jak model C2, którego być może zastąpi coś co powstanie z konceptu C-Cactus.



citroen1.jpg
Plik ściągnięto 157 raz(y) 30,88 KB

 
 
robson


Mój samochód: citroen XM 2,5TD /Xsara 1,4HDI/C4GP 2,0HDI
Poj. silnika (cm3): 2446/1398/1997
Paliwo: olej napędowy
Wersja:: exclusive/std/exclusive
Rok prod.:: 27
SKYPE - login: citroen.org.pl
Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 5038
Skąd: Środa Śląska
Wysłany: 21 Lipiec 2009, 23:30   

Hypnos i Cactus to fajne autka ale ciekawe co wymyślą. Pewnie coś gorszego :(

_________________
XManiak
Proszę nie pisać do mnie na PW w sprawach technicznych. Od tego jest forum! Chętnie pomogę (jeżeli jestem w stanie), a przy okazji inni z tego będą mogli skorzystać.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FMC created by ROBSON from FORUM MIŁOŚNIKÓW CITROENA