Użytkownicy
Grupy
Statystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Pomoc w zakupie
Autor Wiadomość
Corleone


Mój samochód: Citroen C5 FL
Poj. silnika (cm3): 1560
Paliwo: Diesel
Wersja:: Hatchback
Rok prod.:: 2007
Dołączył: 03 Sty 2014
Posty: 37
Skąd: Katowice
Wysłany: 27 Styczeń 2014, 15:21   Pomoc w zakupie

Witam,
Podpinam się pod ten temat, bo również i to traktuję jako assistance, a mianowicie:
Wielkie dzięki dla użytkownika grigori333 za pomoc przy zakupie Citroena C5 FL 1.6HDi.
Od pewnego czasu szukałem jak najlepszego dla mnie, mojej żony i (wkrótce)córeczki egzemplarza Citroena C5 w wersjii liftback po liftingu.
Poczytałem troszkę o tych samochodach i stwierdziłem, że mam zbyt małą wiedzę o nich, ale bardzo chcę takiego mieć. W związku z tym uznałem, że potrzebuję pomocy w poszukiwaniu i oglądaniu samochodu.
Z racji mojego położenia geograficznego zgłosiłem się do użytkownika , którego wiele z was dobrze zna. Grigori333 bardzo szybko odpowiedział na moje zapytanie i zaproponował, że pojedzie ze mną obejrzeć samochody z ogłoszeń. Pierwszy samochód – niewypał.
Drugi samochód pojechałem obejrzeć z żoną przypadkiem. Wydał się ok., więc zadzwoniłem do Janusza i jak to proponował na forum pojawił się w ciągu 40 minut przy samochodzie i ocenił jego stan.
Ostatecznie tego autka nie kupiłem, ze względu na niezdecydowanie i kilka oszukanych faktów ze strony sprzedających, ale uważam, że grigori333 wiele mnie nauczył przeglądając te samochody (jak oglądać, gdzie zaglądać itp.)

Dziś już jestem szczęśliwym posiadaczem Citroena C5 FL 1.6HDi i składam wielkie podziękowania dla Janusza za pomoc i uratowanie mnie przed nieuczciwym sprzedawcą z Pińczowa.

Pozdrawiam,

Marek

 
 
Sm0kus
Mechanik
ST Radical Solutions


Mój samochód: C5
Poj. silnika (cm3): 2000
Paliwo: Benzyna
Wersja:: HPi Exclusive
Rok prod.:: 2001
SKYPE - login: sm0kus
Pomógł: 22 razy
Dołączył: 28 Lis 2011
Posty: 784
Skąd: KCH/KOL/KR
Wysłany: 17 Luty 2014, 21:34   

Na klopoty - Grigori ;)

Jest ZUCH! ;)

A tobie zyczymy milego uzytkowania fury!

_________________
Bylo: AX '96; Bravo JTD105 '98; C5 HPI Exclusive '01; Polo '92, Passat B5, Muscel Aro 243
Jest: C5 HPI Exclusive (Hungar Ring Mode!), Chrysler Pacifica 3.5B, Feroza 1.6

checkengine.com.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FMC created by ROBSON from FORUM MIŁOŚNIKÓW CITROENA